1

2

3

4

5

6

7

8

loading...

Liceul Teoretic “Dr. Mioara Mincu” cu profilul real de Ştiinţe ale Naturii, prezintă o materializare a dorinței Fundației Umaniste Dr. Mioara Mincu care îl patronează, de a orienta și pregăti elevii spre o carieră medicală. Liceul are un program de pregătire, special conceput, pentru învățământul medical. Un element important în progresul elevilor îl constituie relația lor cu cadrele didactice care se realizează prin consultare directă și evaluări periodice, dar și prin și prin recomandări pentru îmbunătățirea pregătirii.Sectiune in constucție
Mai multe informații, in curand.
Sectiune in constucție
Mai multe informații, in curand.
Sectiune in constucție
Mai multe informații, in curand.
Sectiune in constucție
Mai multe informații, in curand.
Sectiune in constucție
Mai multe informații, in curand.
Sectiune in constucție
Mai multe informații, in curand.