Săptămâna aceasta am celebrat debutul elevilor de clasa a IX-a la nivelul liceal prin Balul bobocilor. A fost un moment de conexiune, relaxare și distracție, specific etapei adolescenței.  

Nu a lipsit concursul MISS & MISTER pentru care elevii noștri s-au pregătit foarte mult, au gândit momente și coregrafii cu care au impresionat sala. Participanții au fost: Alessia Oprea, Uzun Iana, Al Zu Bi Miriam, Anghel Rafaela, Bota Lucian, Tatu Răzvan, Ștef Rareș, Vasile Alexei. Printre susținătorii lor au fost profesori, conducerea, dar și părinți. Premianții serii au fost Uzun Iana și Ștef Rareș- Premiul I, Rafaela Anghel si Bota- Achim Lucian – Premiul II, Miriam Al Zu Bi si Alexei Vasile – Premiul III, Alesia Oprea si Răzvan Tatu- Premiul de popularitate si pentru noi toți au fost câștigători. Toți s-au pregătit, au îndeplinit cu succes cele 3 probe care au cuprins defilări, momente de creație și originalitate si ii felicitam pentru modul in care s-au prezentat. 

A fost o seară specială, cu momente de neuitat! 

Urmărește galeria foto de mai jos pentru a simți emoțiile tuturor celor prezenți