Invitație la Ziua Porților Deschise Februarie 2024

🎉 Suntem încântați să vă anunțăm că vom organiza o zi specială a Porților Deschise pe 12 februarie și vă invităm să vă alăturați nouă pentru a descoperi lumea minunată a #educațieipentruștiință și a #educațieipentrusănătate. Această ocazie oferă șansa de a explora facilitățile noastre, de a întâlni profesorii și de a participa la ateliere captivante pregătite special pentru copii și părinți.

Detalii eveniment:
📅 Data: 12 februarie
🕑 Ora: 10:00 – 13:00
📍 Locație: Liceul Teoretic Dr. Mioara Mincu (Str. Viitorului 161 – 163, sector 2, 020609 Bucuresti)

Oaspeții noștri vor avea ocazia să ia parte la atelierele interactive 🎈(Future Skills, Universul Cunoașterii, Cafeneaua Artelor, Anatomy Room, Escape Classroom), pregătite de elevii și cadrele didactice ale unității.

Vă rugăm să confirmați participarea prin completarea următorului formular: https://forms.gle/cFVyQfRKgAswTQvL9

Venim cu această invitație la Ziua Porților Deschise pentru a vă oferi o privire mai apropiată asupra experienței educaționale pe care o oferim și pentru a vă susținem în formarea și dezvoltarea armonioasă a copiilor. 🙌 Vă așteptăm cu brațele deschise în această zi specială a porților deschise!

Cu entuziasm,
Echipa Liceului Teoretic Dr. Mioara Mincu